PAKIET  KONDYCYJNY „ELASTYCZNY”

SKIEROWANY DO ZORGANIZOWANEJ GRUPY 6-10 PAŃ  -  AKTYWNY POBYT DOSTOSOWANY DO PAŃSTWA  POTRZEB,  PORTFELI I MOŻLIWOŚCI WOLNEGO CZASU.

WESELA PLENEROWE:

ŚLUB I WESELE TO JEDNO Z NAJWAŻNIEJSZYCH CHWIL W ŻYCIU.ZORGANIZUJEMY DLA PAŃSTWA NAJPIĘKNIEJSZE NIEPOWTARZALNE WESELE W PLENERZE NAD JEZIOREM. DYSPONUJEMY NAMIOTEM BALOWYM NA 80 OSÓB POŁĄCZONYM Z RESTAURACJĄ.  NA ŻYCZENIE  PARY MŁODEJ PRZYGOTUJEMY ŚLUB W PLENERZE NAD WODĄ, A WIECZOREM ZORGANIZUJEMY ROMANTYCZNĄ „CHWILĘ BEZ GOŚCI” NA ŁODZI PRZY LAMPCE WINA. DO DYSPOZYCJI ODDAJEMY 40 MIEJSC NOCLEGOWYCH. W PRZYPADKU SKORZYSTANIA  Z  OFERTY NOCLEGU, ŚNIADANIA I POPRAWIN DO DYSPOZYCJI GOŚCI ODDAJEMY ZAPLECZE REKREACYJNE OŚRODKA: ŁÓDKI, ROWERY WODNE, ROWERY GÓRSKIE, PLAC ZABAW, PLAŻĘ NAD JEZIOREM.

IMPREZY INTEGRACYJNE FIRMOWE ORAZ ZJAZDY

RODZINNE:

PROPONUJEMY ORGANIZACJĘ POBYTÓW 3-4 DNIOWYCH, PODCZAS KTÓRYCH W ZALEŻNOŚCI OD PAŃSTWA POTRZEB I OCZEKIWAŃ ZORGANIZUJEMY IMPREZĘ WIECZORNĄ PRZY MUZYCE, BIESIADĘ PRZY OGNISKU, WYCIECZKI DO OKOLICZNYCH MIAST KOTLINY KŁODZKIEJ I CZECH Z PRZEWODNIKIEM, PIESZE I ROWEROWE WĘDRÓWKI HISTORYCZNYMI I PRZYRODNICZYMI SZLAKAMI. UDOSTĘPNIMY ZAPLECZE REKREACYJNE BEZ DODATKOWYCH OPŁAT, TJ. ROWERY WODNE, ROWERY GÓRSKIE , ŁÓDKI, PLAC ZABAW DLA DZIECI, PLAŻĘ.

BIESIADY PRZY OGNISKU: 30ZŁ

KIEŁBASA, SZASZŁYK, ZUPA Z  KOCIOŁKA, PIECZYWO, HERBATA, SOK, WODA, KAWA, MUZYKA

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Projekt i wykonanie:
Atrakcje Kudowy i okolic:
PRZYSTAN NAD ZALEWEM ,